25 Ocak Bim Aktuel Ürünleri – Ev Ürünleri


Kısa bir süre öncesinde bim ürünleri ile ilgili detaylı bir yazı yayınlamıştık. Bu hafta ev ürünleri köşesinde oldukça farklı ürün seçenekleri ile yeni ürünlerin karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Bu ürünler arasında hiç şüphesiz 49 parça porselen yemek takımı 299.00 TL fiyatı ve 6 taksit avantajı ile son derece önemli bir noktada yer alıyor.

Bim Granit Tencere Seti

Yine aynı şekilde granit efektli tencere seti ile son derece uygun fiyattan evleri şenlendirmeye devam ediyor. Sadece 129.00 TL ücret ödeyerek 5 parça tencere setine ulaşmanız mümkün oluyor. Bunun dışında ürünlere baktığımız zaman 12 parça porselen kahve seti ve Yaldızlı porselen kayık tabakta son derece ekonomik bir seçenek olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

Bimde Bu Hafta Ne Var

Bim ürünleri arasında plastik termos (üstelik cam hazneli) ve 3 lü uzun meşrubat bardağı da bulunuyor. Uzun bardak 6.95 kısa meşrubat bardağı ise sadece 5.50 TL ile alıcı buluyor. Bunun dışında bimde son olarak mutfak ürünleri arasında kare kase ve saklama kabı da bulunuyor. Bu ürünlere de aşağıdan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bim Çocuk Ürünleri

Her hafta olduğu gibi çocuk ürünleri de bu hafta unutulmamış! Oyuncak bebek saç örgülü 54.90 TL den karşımıza çıkarken marakas çıngırak sadece 4.50 TL den alıcılarını bekleyecek. Bunun dışında Pilsan kalitesi ile satışa sunulacak top alma oyunu da dikkatleri üzerinde toplayan diğer ürünler arasında yer alıyor.

Simfer Fırın Bim

Bir diğer önemli ürün iser simfer 40 litre fırın! Piyasada benzerlerinin fiyat aralığına baktığımız zaman son derece ekonomik bir ürün olmasının yanı sıra kaliteli yapısı ile de dikkatleri üzerinde topladığını söyleyebiliriz. Bunun dışında yine kiwi narenciye sıkacağına sahip olmak isteyenler sadece 35.00 ücret ödemeleri yeterli olacak.

Farklı olarak bu hafta bere ve termal tayt dışında suni deri eldiven seçeneklerinin bulunduğunun da altını çizmek istiyoruz. Aşağıdan diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir