24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Tıklayın ve marka hakkında detayları öğrenin.


24-parca-luks-segment-porselen-yemek-takimi-markasi

24 parça lüks segment porselen yemek takımı markası elbette insanların merak ettiği konular arasında oluyor. Bu yazımızda sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verirken aynı zamanda en çok merak edilen şeylerden birisi olan lüks yemek takımları hakkında çok daha detaylı bilgi vereceğiz. Lüks olmak Bim aktüel indirim kataloğu sayesinde artık her hafta gerçek oluyor. Sizde kendinizi zengin hissetmek istiyorsanız Bim’de bir araba dolusu yolculuk yapabilirsiniz. Başka marketlerde bir araba dolusu alışveriş kartımızın bakiyesini geçerken Bim’de gerçekten çok makul fiyatlara aylık alışveriş yapma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Bu porselen takımının markasının Kütahya Porselen olduğunu söylelim. Kütahya marka porselen ürünlerinde oldukça zengin gruplar tarafından tercih edildiğini söyleyelim. 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak ve aynı zamanda 6 adet kase ve çukur tabak bulunan bu muhteşem set oldukça kalitelidir. Zaten Bim katalogda da yazıyor ama biz bu yazımızda belirtelim; bu yemek takımı en lüks segment porselenden üretilmiştir. Eğer sizde bu tarz yemek takımlarını merak ediyorsanız sitemizde çok daha fazla porselen bulabilirsiniz. Ürün fiyatının ise 62 lira 50 kuruş olduğunu söyleyelim.

24 PARÇA LÜKS YEMEK TAKIMININ MARKASI KÜTAHYA PORSELENDİR

Aynı markanın porselen takımlarının mağazada olacağını söyleyelim ki zaten ilerleyen günlerde diğer porselen takımlardan bahsedeceğiz. 24 parça olan bu muhteşem set takımını Bim sayesinde ucuza alacak ve misafirleriniz geldiğinde onlara unutamayacağı bir yemek ziyafeti göstereceksiniz. Ürün hakkında diğer detayları yada merak ettiğiniz özellikleri yorum atarak sorabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SİNAN BABACAN

Erasmus ile Türkiye'ye gelen ve ek gelir amacı ile Bim aktüel ürünlerin haberlerini sizlere ileten Sinan Babacan profesyonel olarak tenis oynamaktadır. Spor ve eğitimsiz bir hayat düşünemiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

uzaktan-kumandali-lisansli-araba-cocuklari-sevindirdi

Uzaktan kumandalı lisanslı araba çocukları sevindirdi

Uzaktan kumandalı lisanslı araba Bim aktüel ürünleri arasında olduğu için ve çok ucuz bir fiyata raflara konulacağı için çocukları sevindirdi. Detaylar için haberlerimizi takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir