2 Aralık Cuma Günü BİM’de PS4 heyecanı olacak

Bu yıl Bim marketlerinde çok muhteşem kampanyalar oldu ve gerçekten bu kampanyaları takip etmek bile bizi zor bir duruma soktu.


2-aralik-cuma-gunu-bimde-ps4-heyecani-olacak

Bu yıl Bim marketlerinde çok muhteşem kampanyalar oldu ve gerçekten bu kampanyaları takip etmek bile bizi zor bir duruma soktu. Artık haftada 2 kere aktüel kampanyalar ortaya çıkıyor ve halk bu Bim kampanya indirimlerini dört gözle takip ediyor. Eğer sizde bu siteleri takip ediyorsanız kesinlikle sizlere verdiğimiz ürünlerin bilgilerini sonuna kadar okuyun. Bu haberleri okurken sizlere söylemek istediğimiz şeylerden birisi genel olarak Cuma günü ortaya çıkan PS4 haberi oldu. 2 Aralık günü Bim mağazalarında dünyanın en çok satılan oyun konsollarından biri olan PS4 olacak.

BİM PS4 İLE TEKRAR GÜNDEMDE!

Sadece 999 TL gibi bir fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak olan bu ürünü sizde kredi kartıyla ve nakit para ile satın alabilirsiniz. Bu ürünleri takip etmek için de ayrıca sizlere söylediğimiz bütün detayları takip edebilirsiniz. Bim marketlerinde satışa çıkacak olan bu oyun konsolunu sadece çocuklar değil büyüklerde çok seviyorlar. Özellikle FİFA ve PES oyunları gerçekten dünyanın oynadığı oyunlardır. Özellikle arkadaşlarla bir araya gelince oynanacak olan bu oyunlar muhteşem bir grafik boyutunu sizlere kazandırıyor ve futbolu sevenler için muhteşem bir alternatif oluyor.

Bunun yanında ayrıca Cuma günü bu oyun konsolunu almak istiyorsanız kesinlikle erken saatlerde mağazada olun. Bununla birlikte en çok merak edilen şeylerden birisi ayrıca çok muhteşem bir konuya sebebiyet veriyor diyebiliriz. İnternetten Bim aktüel ürünleri takip etmek istiyorsanız bizden başak bir alternatifin olmadığını söylemek gerekiyor diyebiliriz. Birçok bilgi bu anlamda sizler için en çok tercih edilen bir şey olacaktır.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim Vestel Venus V4 Satacak

Teknolojiden vazgeçemiyoruz. Hayat pahalılığı hesap edildiği zaman hem kaliteli hem hızlı bir telefon ihtiyacı hasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir