18 parça porselen yemek takımı rekora koşacak

18 parça porselen yemek takımı rekora koşacak diye düşünüyoruz çünkü her evde ihtiyaç olan yemek takımı artık Bim sayesinde evimize giriyor.


18-parca-porselen-yemek-takimi-rekora-kosacak

18 parça porselen yemek takımı rekora koşacak diye düşünüyoruz çünkü her evde ihtiyaç olan yemek takımı artık Bim sayesinde evimize giriyor.  Sadece 39 lira 90 kuruş gibi bir fiyat ile raflara girecek olan bu muhteşem yemek takımını sizde sitemizden takip edebilirsiniz. Şimdi ürünün içeriğinden bahsedelim. Ürünün birinci sınıf porselen seviyesinde olduğunu söyleyelim. İlk olarak dile getirmek istediğimiz şeylerden birisi porselen takımlarındaki kullanış deneyimi ve aynı zamanda ortaya çıkan temizlik detayları oluyor.

Bim aktüel ürünler arasında olacak bu ürünün içeriğinde 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak ile 6 adet kase bulunuyor. Çorbadan ana yemeğe kadar birçok servisi bu tabaklar ile açabilirsiniz. Ürünün 2 farklı desen seçeneği ile satışa çıkacağını da bildirelim. Kadınların ilk durağı olan Bim marketlerinde sizde çok kolay bir şekilde evinizin ihtiyacı olan bütün ürünleri bulabileceğiniz gibi birçok alanda ortaya çıkan bu detayları sonuna kadar inceleyebilirsiniz.

18 PARÇA PORSELEN YEMEK TAKIMI BİM’DE SATILACAK

İstanbul’da misafirlik oldukça gelişmiş ve gelenek haline gelmiş bir şeydir. Sizde isterseniz kendi evinizde isterseniz de bir misafirlikte bu muhteşem ürünleri satın alabilir ve akabinde hediye edebilirsiniz diye düşünüyoruz. 20 Ocak Bim aktüel ürünleri arasında gördüğümüz bu ürünün fiyatının 39 lira 50 kuruş olduğunu tekrar sizlere hatırlattıktan sonra haberimize son verebilirsiniz. Ürün yorumlarını hemen alt taraftan yapabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bim 3 mart 2017 Cuma Günü Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim’den devamlı alışveriş yapanlar için 3 Mart 2017 Cuma günü kataloğunu sizlere sunuyoruz. Öncelikle yakın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir