17 Şubat Cuma aktüel ürünler ışıldak fiyatı açıklandı

17 Şubat Cuma aktüel ürünler ışıldak fiyatı açıklandı. Bim aktüel ürünler arasında olan ışıldağın fiyatı ve özellikleri için bu haberi okumadan geçmeyin.


17-subat-cuma-aktuel-urunler-isildak-fiyati-aciklandi

17 Şubat Cuma aktüel ürünler ışıldak fiyatı açıklandı ve bizde hemen sizlere bu haberi vermek istedik. Işıldak aslında şuan için ihtiyacınız olmayan bir şey gibi düşünebilir ama aslında her evde, her arabada olması gereken bir üründür diyebiliriz çünkü bu muhteşem ürünü artık sizde satın alabileceğiniz gibi Cuma gününü aktüel ürünlerini çok daha makul fiyata satın alabilirsiniz. 40 liranın altında bir satış fiyatına sahip olan bu muhteşem ürünü satın almak için yapmanız gereken tek şey Bim marketlerine gitmek olacaktır.

Bim aktüel ürünleri arasından bu ışıldağı satın almanızı öneriyoruz çünkü çok makul fiyata satın alabileceğiniz bu ürünü arabanız koyduğunuzda ıssız bir yolda size oldukça yardımcı olacaktır. Allah göstermesin depremlerde, doğal afetlerde veya ilk yardım çantasında bile olması gereken özellikler arasında bulunması gereken bu ışıldak sizin bütçenizi zorlamayacaktır. Bu muhteşem ürünü satın almak için kredi kartı kullanabilirsiniz ama taksit yapılmayacağını, tek çekim ile alabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

LED olan bu fener tip ışıldak ayrıca evlerinizde kullanılabilir. Işığın yeterli olmadığı alanda kullanabileceğiniz bu ürünü ayrıca ders çalışırken de kullanabileceğiniz gibi çizim gibi alternatif yöntemlerde de kullanılabilir diye tahmin ediyoruz. Ürünün yaklaşık olarak 4000 mAh kadar bataryası bulunduğu için sizi oldukça uzun  bir süre idare edecektir. 37 lira 50 kuruş fiyat etiketi olan bu ürün hakkındaki yorumlarınızı hemen alttan yapabilirsiniz.

Bim aktüel 24 Şubat 2017 aktüel ürünleri

Yazar: SALİH EFE

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Salih Akçay, profesyonel olarak habercilik yapmakta ve kendi haberlerinin içerik düzenini kendisi yapmaktadır. Kendine has köşe yazıları ile takip edeni çok fazladır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

balik-tavasi-cevirme-kapagiyla-geliyor

Balık tavası çevirme kapağıyla geliyor

Balık tavası balık çevirme kapağıyla birlikte aktüel raflara geliyor. Bim 3 şubat aktüel ürünler kataloğunda yer alan balık tavasından bahsedeceğimiz bu yazımızda fiyat bilgisi de vereceğimizi söyleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir